karcanka

Můj blog o čaji a zdravé výživě

Kotvičník zemní pro zlepšení milostného života

on Listopad 1, 2017

Kotvičník zemní je teplomilná bylina, která dokáže zvednout hladinu testosteronu ve vašem těle, zlepšit krevní tlak a snížit hladinu cholesterolu v krvi. Tradiční využití kotvičníku v přírodní medicíně je zvýšení výdrže, libida, zlepšení erekce a všech sexuálních funkcí u mužů. Zvyšuje také citlivost a zlepšuje prožitky při milování u většiny žen. Způsobuje také lepší přírůstek svalové hmoty, takže je užíván i atlety a kulturisty. Dokáže také podstatně vylepšit funkce imunitního systému a zvyšuje plodnost.

Kotvičník zlepšuje milostný život

Kotvičník také dokáže odstraňovat potíže žen během menopauzy, jako jsou nespavost, návaly horka a snížený zájem o sex. Podle vědeckých studií z USA, více než 65 procent žen které užívaly kotvičník, zaznamenaly velký nárůst sexuální aktivity a chuti na milování.

U mužů vede užívání kotvičníku k zvýšení tvorby hormonu LH, který zvyšuje produkci testosteronu v pohlavních žlázách. Užívání kotvičníku vede u mužů ke zvýšené produkci spermatu, zlepšení erekce a plodnosti. Zkracuje také dobu po které je muž schopen dalšího styku.

Jak se kotvičník užívá

Běžné užití kotvičníku jako bylinkového čaje je 1 čajová lžička (asi 2 gramy sušené natě kotvičníku zalité dvěma deci vařící vody. Kotvičník se se dá koupit v eshopu jako čaj, popřípadě i ve směsi s jinými bylinami podporujícímu libido, nebo jako tinktura či ve formě pilulek.

Historie kotvičníku

Pro své použití jako podpora erekce byl kotvičník znám většině starověkých civilizací, od Číňanů, pres starověké Indy až po Řeky a Římany.  V dnešní době se kotvičník pěstuje převážně v Mexiku a střední Americe, u nás bohužel neroste. Můžete si ho sice zkusit vypěstovat v doma v květináči, ale účinky takto vypěstované rostliny nejsou  příliš výrazné. Mnohem lepší je zakoupit kvalitní kotvičník s vysokým obsahem účinných látek, v některém eshopu.

kotvicnik2

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: