karcanka

Můj blog o čaji a zdravé výživě

Zkušenosti s eregmou

on Září 11, 2017

S přítelem jsme spolu už 4 roky a zatím jsme nikdy neměli problémy s milostným životem. Až asi před rokem, jsem si začala všímat že se něco děje. Když jsme si udělali hezký večer, jeho erekce nebyla tak pevná jako dříve. Začali jsme postupně mít sex méně častěji a přesto jeho výkony byly čím dál slabší a  někdy dokonce selhal zcela. Abychom zachránili náš vztah, začali jsme zkoušet nejrůznější přípravky k podpoře ztopoření. Na trhu j jich dnes opravdu hodně takže nám trvalo nějakou dobu zkoušení co na něj zabírá. Některé z nich opravdu fungují, jiné moc ne. Některé sice fungují dobře, ale jsou poměrně drahé.

Jako nejefektivnější se nám asi osvědčila eregma, která mému příteli poměrně dobře zabírá, a přitom není moc drahá. Eregma je prostředek pro zlepšení erekce s kotvičníkem a argininem. Nefunguje ale ihned, tak jako např viagra, musí se brát delší dobu aby se projevily účinky. Měly by se jíst dvě tablety denně, jedna ráno a druhá večer, avšak ne těsně předtím než jdete spát, protože byste mohli mít problémy s usínáním. Ideální je tak 3 hodiny před usnutím.

Protože problém mého přítele byl způsobem poklesem hormonální aktivity testosteronu, je tento přípravek určen přímo pro něj. Zvyšuje hladinu mužských hormonů a taky zlepšuje prokrvení takže účinky na ztopoření jsou značné. Asi po měsíci užívání došlo postupně ke zlepšení erekce, přítel již nemá problémy s náhlým ochabnutím během akce a je taky tvrdší.

Bohužel, přípravek je třeba brát trvale, protože po vysazení, se vše po několika týdnech vrátilo k původnímu neutěšenému stavu. Odkládáme si tedy pravidelně korunky do kasičky na které je napsáno „na pindíka“ a kupujeme si pravidelně každý měsíc 1 balení. Jednou v budoucnosti možná skončíme u viagry, ale zatím je eregma vcelku dobrou a levnou alternativou drahých léků.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: